Kayseri Sunnet Merkezi Guven Saglik Kiliniği ve Sünnet Merkezi

Sünnet neden yapılır?

Belli bir döneme giren ve Müslümanlar için sünnet olan, erkeğin erkekliğe ilk adımı olarak görülen sünnetin faydaları nelerdir? Sünnet ne için yapılır?

Sünnet İslam geleneklerine göre peygamber efendimizin sünnetidir. Bunun yanında tabi ki boş bir şekilde çıkarılmamıştır sünnet. Tıbbi olarak faydaları bulunmaktadır. Enfeksiyon riskini önemli derecede azaltan sünnet peygamber efendimizin sünnet ettiği gibi 7 günlükken veya en fazla 20 günlükken yapılmalıdır.

Çocuğun ağrı hissi 20 güne kadar gelişmemektedir. En ideal olanı 7. günün sonudur. Sünnet enfeksiyon riskini azaltan bir yöntemdir. Sünnet hem dini hem de tıbbi açıdan gerekli bir işlem olup sağlık için mutlaka yaptırılması gerekir. Tabi steril ve işini bilen doktorlar tarafından yapılması gerekir.

Talas sünnet yaptırmak isteyenler artık gönül rahatlığı ile bu işlemi gerçekleştirebilir. Steril bir şekilde çocuğunuzun daha rahat sünnet olabilmesi için kayseri sünnet yapan hastaneler size hizmet veriyor.

Yaklaşık 500 TL ile 600 TL arasında fiyat aralığında sünnet yaptırabilirsiniz. En iyi sünnet yapan yer kayseri ilinde birçok hastanede uzman doktorlar tarafından bu hizmet sunulmaktadır. Çocuğunuzun erkekliğe ilk adımı attığı bu özel günde sünnet işlemini mutlaka bir uzman doktor yapmalıdır. Yanlış bir hareketin çocuğunuz için birçok sorun oluşturabileceğini unutmayın. Sünnet yaptırmak istiyorsanız size en uygun doktoru seçerek bu hizmetten faydalanmanız en doğrusu olacaktır.

 

 


whatsapp